serwis nowosci rozwoj obsluga insert chmura
preload image preload image

Kilkunastoletnie doświadczenie w naprawie komputerów i oprogramowania.

Projektowanie i wdrażanie rozwiązań dla firm.

Wdrażamy gotowe rozwiązania i piszemy własne rozszerzenia.

Innowacyjny system opieki serwisowej i dokumentacji.

Migracja do chmury prosta, szybka i bezpieczna.

Posadź drzewo

Żeby zasadzić drzewko w lesie trzeba by się niemało natrudzić. Nie pójdziemy przecież w czynie społecznym z łopatką i zakupionym iglakiem, żeby go posadzić bez zgody leśniczego. Zamiast więc mnożyć problemy lub szukać skomplikowanych rozwiązań, wystarczy zrobić to wirtualnie.

Na początku maja bieżącego roku ruszyła trzecia edycja akcji sponsorowanej pod tytułem ?Posadź Drzewo?. Sadząc wirtualną roślinkę i podając jej adres znajomym powodujemy, że zaczyna ona rosnąć. Dorosłe drzewko wirtualne zamieni się w prawdziwe, posadzone przez sponsora akcji. Tym sposobem możemy się w prosty sposób podczas przerwy na kawę przyczynić do poprawy redukcji CO2.

W planie tej edycji jest posadzenie 160 000 prawdziwych drzew. Na internetowej stronie akcji możemy przeczytać więcej o ograniczaniu emisji dwutlenku węgla czy też zaprojektować nadruk ekologiczny na koszulkę i wziąć udział w konkursie.

Sama strona wykonana jest w technologii flash i wygląda naprawdę ładnie. Zresztą zapraszamy do obejrzenia naszego firmowego drzewka pod adresem internetowym:

http://pskomputer.posadzdrzewo.pl

1000 znaków pozostało
Dodaj pliki