serwis nowosci rozwoj obsluga insert chmura
preload image preload image

Kilkunastoletnie doświadczenie w naprawie komputerów i oprogramowania.

Projektowanie i wdrażanie rozwiązań dla firm.

Wdrażamy gotowe rozwiązania i piszemy własne rozszerzenia.

Innowacyjny system opieki serwisowej i dokumentacji.

Migracja do chmury prosta, szybka i bezpieczna.

Bezpieczne dane z rozwiązaniem Ctera

serwis bezpieczeństwo kopie danych bydgoszczDzisiaj mieliśmy okazję dokładniej przyjrzeć się urządzeniom i całemu rozwiązaniami firmy Ctera. Na pierwszy rzut oka jest to urządzenie takie jak wiele innych NASów dostępnych na rynku. Jest ono jednak dedykowane do tworzenia kopii danych, zarządzania nimi, udostępniania plików i bezpiecznego dostępu do nich. Oczywiście ma możliwość tworzenia własnej chmury prywatnej i udostępniania zasobów, oraz tworzenia kopii z lokalizacji zdalnych. Ilość możliwości jest imponująca i chyba mogą je docenić w pełni osoby mające od lat styczność z backupem w firmach.

Od zwykłego backupu plików z możliwością definicji filtrów globalnych oraz lokalnych, po migracje kopii do innych lokalizacji.Proste plany kopii zawierające migawki wybranych zasobów, udostępnianie plików wybranym użytkownikom przez innych użytkowników, na określonych uprawnieniach i do określonej daty. Urządzenia można następnie łączyć w w większe sieci do nawet wielotysięcznych struktur. Ilość opcji jest imponująca i w dodatku bardzo prosta w konfiguracji.
Rozwiązanie jest świetną propozycją dla osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo danych w firmach, czyli takich jak my. Teraz to co ręcznie trzeba było „rzeźbić” skryptami i później mozolnie testować, możemy łatwo i przyjemnie wyklinać w zmyślnym rozwiązaniu Ctery.

1000 znaków pozostało
Dodaj pliki