serwis nowosci rozwoj obsluga insert chmura
preload image preload image

Kilkunastoletnie doświadczenie w naprawie komputerów i oprogramowania.

Projektowanie i wdrażanie rozwiązań dla firm.

Wdrażamy gotowe rozwiązania i piszemy własne rozszerzenia.

Innowacyjny system opieki serwisowej i dokumentacji.

Migracja do chmury prosta, szybka i bezpieczna.

Filtr
 • Z danymi w chmurach.

  Kopia danych w chmurzeSynchronizacja lokalnych folderów z chmurą Microsoftu, czy Google już większości nie zaskakuje i stała się dla wielu codziennością. Natomiast kopia całych serwerów wirtualnych, gdzie wielkości plików liczymy z gigabajtach, już może zastanawiać. Okazuje się, że stosując odpowiednie rozwiązania, możemy doskonale skompresować pliki i zamieścić ich kopię w chmurze. Korzystając z Microsoft Azure nie płacimy za wysyłanie danych, a tylko za ich pobieranie. Koszty dodatkowe poniesiemy więc tylko w przypadku awarii, gdy inne kopie zawiodą. Takie dodatkowy backup z pewnością docenią wszyscy świadomi administratorzy systemów. Zainteresowanych odsyłamy do zapoznania się z rozwiązaniem Backup Veeam.

 • Wzmocnić biznes ... chmurą

  Office 365 i urządzenia mobilne20 lipca mieliśmy przyjemność brać udział w szkoleniu Office 365 w ekosystemie Windows - Siła dla Biznesu. Szkolenie odbyło się w hotelu Mercure w Bydgoszczy i było prowadzone przez wdrożeniowca z firmy Action. Poznaliśmy typowo praktyczne zastosowania chmurowe Microsoft z naciskiem na ich użytkowanie w urządzeniach mobilnych. Szkolenie stanowiło świetne uzupełnienie wiedzy, którą z pewnością użyjemy podczas istniejących już i nowych wdrożeń Office 365.

 • Nie zaśmiecaj środowiska

  Baterie zostawisz w naszym serwisiePamiętajmy o ekologii także wyrzucając baterie. Jedna zegarkowa bateria może skazić około metra sześciennego ziemi. A "paluszkowa", czy telefoniczna znacznie więcej. Po prostu będąc w pobliżu naszej firmy zabierz zużyte baterie i zostaw w naszym serwisie komputerowym. My zajmiemy się przekazaniem ich do utylizacji. Zadbajmy wspólnie o środowisko dla nas i przyszłych pokoleń.

 • Łatwiejsze płatności w Vendero

  Sklep internetowy Vendero PayUDla wszystkich klientów naszego sklepu internetowego uruchomiliśmy płatność PayU. Ten rodzaj transakcji uruchomiliśmy z myślą o osobach korzystających z naszych usług serwisowych online. Teraz wystarczy zakupić stosowony rodzaj usługi, wykonać płatność, o której będziemy powiadomieni natychmiast i od razu skorzystać z usługi serwisanta.

  Zapraszamy do naszego sklepu internetowego Vendero.

 • Krok dalej niż Vendero

  ernatywny sklep internetowy InsertVendero jako młody produkt firmy Insert ma jeszcze długą drogę przed sobą, żeby zaspokoić potrzeby wszystkich klientów. Obecnie liczba opcji jest wystarczająca do zbudowania sklepu internetowego lub oferty w pasażu, ale wciąż daleka od ideału. Chcąc uruchomić bardziej wyszukane opcje, jak na przykład kilka poziomów cenowych dla różnych grup kontrahentów, powiadamianie SMS-em o zmianie statusu realizacji zamówienia, czy też możliwość oceny produktu przez klienta, trzeba jeszcze sięgnąć po bardziej zaawansowane produkty. Na rynku jest wiele bezpłatnych i płatnych platform e-commerce. Żeby je połączyć z Subiektem trzeba dysponować wiedzą większą, niż w przypadku połączenia z Vendero i w takiej sytuacji zachęcamy do skorzystania z usług specjalistów, czyli na przykład naszego serwisu. Mamy już doświadczenie w stosowaniu gotowych

  ...
 • Praktyki z Przyszłością

  PraktykiDziękujemy praktykantom z technikum informatycznego Przyszłość za mile spędzony czas i pomoc w pracach naszego serwisu. Mówi się wiele o pokoleniu, któremu nie chce się pracować i tylko siedziało by przez komputerem. Możemy śmiało zdementować te pogłoski. Była to kolejna udana grupa uczniów chcących zdobywać wiedzę.
  Ich krótkie podsumowanie praktyk można przeczytać >> TUTAJ <<

 • Promocyjne szkolenie i instalacja Vendero

  Instalacja, konfiguracja i szkolenie VenderoDuże zainteresowanie Vendero, nowym produktem firmy Insert, skłoniło nas do opracowania promocyjnej oferty instalacji i szkoleń. Do wyboru są trzy pakiety zarówno dla użytkowników z Bydgoszczy i okolic, jak i zdalnie dla mieszkających w dowolnym miejscu. Zależnie od potrzeb zostanie dobrany zakres materiału. Podczas szkolenia przeprowadzona będzie instalacja, konfiguracja i prezentacja poszczególnych elementów sklepu internetowego bądź oferty. Pokażemy jak wysłać towary z Subiekta nexo lub GT do Vendero, jak je przypisać do kategorii w serwisie internetowym i jak dostosować wygląd strony www do własnych potrzeb.

  Szczegóły oferty znajdziesz >> TUTAJ <<

 • Microsoft AER nadal aktualny

  Licencje Microsoft dla edukacji AERCertyfikat Microsoft AER uprawnia od kilkunastu lat naszą firmę do sprzedaży licencji edukacyjnych w wyjątkowo korzystnych cenach. Jak co roku, i tym razem przedłużyliśmy jego ważność.

  Warto pamiętać, że spora część placówek objęta jest programem Microsoft uprawniającym do zakupu licencji w bardzo korzystnych cenach. Są to zarówno szkoły jak, urzędy administracji publicznej, placówki służby zdrowia jak i instytucje charytatywne. W celu weryfikacji, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

  >> Certyfikat Microsoft AER <<

  ...

 • Sklep internetowy Vendero

  insert gt nexo sklep internetowy venderoW związku z premierą najnowszego produktu firmy Insert, postanowiliśmy przygotować naszą ofertę towarową w celu prezentacji możliwości programu. Sam Vendero obecnie umożliwia pracę w trzech trybach. Wizytówka firmy, oferta firmy, sklep internetowy. My wybraliśmy drugą w celach pokazowych. Odpowiednio dostosowaliśmy wygląd witryny, żeby "wpleść" ją w naszą witrynę firmową. Teraz klikając Oferta w górnym menu niniejszej witryny, zobaczycie Państwo faktyczne towary z naszego Subiekta nexo. Taka mała rzecz, a cieszy, tym bardziej, że jest to proste w obsłudze. W chwili obecnej posiadamy dwie osoby przeszkolone z obsługi Vendero, także serdecznie zapraszamy do zakupu produktu i jednoczesnego wdrażania za pośrednictwem naszej firmy.

  Szczegóły samego Vendero na

  ...
 • Księgowo nam

  Insert GT Rewizor GT nexoOd dziś poszerzamy zakres usług związanych z wdrożeniami oprogramowania Insert o pełną księgowość. Zarówno dla linii produkrów GT jak i nexo. Stosowne uprawnienia serwisowe potwierdzające uprawnienia Rewizora GT i Rewizor nexo dostępne są już na stronach firmy Insert.

  Rewizor GT i pozostałe GT.
  Rewizor nexo i pozostałe nexo.
  ...

1000 znaków pozostało
Dodaj pliki