serwis nowosci rozwoj obsluga insert chmura
preload image preload image

Kilkunastoletnie doświadczenie w naprawie komputerów i oprogramowania.

Projektowanie i wdrażanie rozwiązań dla firm.

Wdrażamy gotowe rozwiązania i piszemy własne rozszerzenia.

Innowacyjny system opieki serwisowej i dokumentacji.

Migracja do chmury prosta, szybka i bezpieczna.

Natychmiastowa pomoc

Pomoc serwisowa przez internet i telefon.

Natychmiastowa pomoc doświadczonego serwisanta.

Nawet krótki przestój w pracy komputera potrafi dezorganizować pracę. Dlatego szybka pomoc doświadczonego serwisanta jest nieoceniona. W przypadkach poważniejszych naprawę może podjąć kilku serwisantów jednocześnie.

Porządek w zasobach

Porządek w licencjach inwentaryzacja sprzętu

Licencje, komputery, udostępnione zasoby, częstotliwość i zakres kopii.

Każde urządzenie ma swój unikatowy numer i kod kreskowy. Każda licencja i nośnik jest jednoznacznie opisana i skatalogowana w naszej dokumentacji. Dodatkowo historia usług daje informacje który serwisant wykonywał jakie czynności serwisowe przy których urządzeniach.

Komfort zakupów

Akcesoria komputerowe dostarczamy do firmy

Sprzęt i oprogramowanie dokładnie takie jakiego Państwo potrzebujecie.

Kilkanaście lat na rynku dało nam poza doświadczeniem, możliwość wypracowania korzystnych rabatów oraz wypróbowania większości dostawców. Oferta będzie zawsze dobrana do Państwa potrzeb i zgodna z licencjonowaniem. W razie reklamacji, zajmiemy się jej obsługą.

 
Informatyczna obsługa firm Bydgoszcz

Kompleksowa informatyczna obsługa firm, którą oferujemy jest dostosowana do Państwa potrzeb i realiów panujących na rynku.

Opracowanie obsługi na odpowiednim poziomie jest procesem, który stale usprawniamy. Już rozpoczynając działalność dysponowaliśmy zbiorem wiedzy serwisantów z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze szkół i firm. Obecnie posiadamy szereg procedur oraz napisany przez nas program komputerowy, dopasowany dokładnie do potrzeb kompleksowej obsługi serwisowej.

Firmy, które obsługujemy mogą skupić się na własnej działalności mając pewność, że ich system oraz dane są bezpieczne. Za jakość naszej obsługi niech świadczy choćby fakt, że część firm, które obsługujemy od pierwszych dni naszej działalności, korzysta ze stałej obsługi do dziś. A to już kilkanaście lat współpracy.

Bezpieczne dane

Skuteczna ochrona w niewielkiej firmie, jest możliwa, dostępna w

Bezpieczeństwo danych w firmie

przystępnych cenach i niezbędna.

To zarząd odpowiada za bezpieczeństwo dane osobowe swoich kontrahentów. Niemniej również pozostałe dane są ważne i trudne do wycenienia. Zapewnimy ich archiwizację i pomoc w zabezpieczeniu.

Minutowe naliczanie

Specjalnie dostosowany program obsługi firm pozwala nam obliczać czas usługi w minutach.

Korzystne ceny usług

Dokładna ewidencja naszych usług pozwala poza nam zarówno obliczyć liczbę minut jak i zawsze w razie potrzeby sprawdzić historię prac. Usługi w odróżnieniu od innych serwisów liczone są dokładnie w takiej ilości minut ile ich wykonanie zajęło czasu.

Planowy rozwój.

Zaplanujemy i wdrożymy plan rozwoju informatycznego firmy.

Planowy rozwój informatyczny firmy

Regularne wizyty, aktualizacja wiedzy i dokumentacji, daje nam wiedzę Państwa potrzebach i możliwościach. W oparciu o nią planujemy i wdrażamy kolejne rozwiązania.

1000 znaków pozostało
Dodaj pliki