serwis nowosci rozwoj obsluga insert chmura
preload image preload image

Kilkunastoletnie doświadczenie w naprawie komputerów i oprogramowania.

Projektowanie i wdrażanie rozwiązań dla firm.

Wdrażamy gotowe rozwiązania i piszemy własne rozszerzenia.

Innowacyjny system opieki serwisowej i dokumentacji.

Migracja do chmury prosta, szybka i bezpieczna.

Diagnostyka urządzeń

Diagnoza serwis naprawa komputerów notebooków

Dobrze wyposażony serwis i doświadczony personel to klucz do poprawnej diagnostyki.

Urządzenia, które pozostawiacie Państwo u nas w serwisie, diagnozujemy zupełnie za darmo, o ile ich naprawa będzie opłacalna i wykonywana przez naszą firmę.

 

Więcej

Drugie życie komputera

Modernizacja komputerów

Starsze komputery można łatwo przyspieszyć modernizując je niewielkim kosztem.

Często wystarczy zwiększenie pamięci operacyjnej, żeby znacząco odczuć poprawę prędkości, można też wymienić inne podzespoły. Wiele takich używanych częsci czeka na swoje drugie życie w modernizowanym komputerze.

Więcej

Serwis sprzętu

Naprawa komputerów dojazdy do klienta

Wykonujemy naprawy zarówno w terenie jak i na miejscu w naszym stacjonarnym serwisie.

Klienci indywidualni dodatkowo mają zawsze rabat na wszystkie rodzaje usług oraz tańsze lub nawet bezpłatne dojazdy.

 

Więcej

 

Nasz serwis

Serwis komputerowy dojazdy do domu

Jesteśmy grupą serwisantów o różnych specjalizacjach. Świadczymy usługi w naszym stacjonarnym serwisie, w terenie i przez Internet.

Poniżej wymieniamy kilka punktów, które istotne są z naszego punktu widzenia, a Państwa mogą zainteresować:

 

 • Urządzenia, które pozostawiacie Państwo u nas w serwisie, diagnozujemy zupełnie za darmo, o ile ich naprawa będzie opłacalna i wykonywana przez naszą firmę. Gdyby okazało się, że koszty naprawy będą zbyt wysokie, do rozliczenia będzie tylko niewielka kwota diagnozy.
 • Wstępna wycena naprawy najczęściej jest określana w momencie przyjęcia urządzenia do serwisu i w razie istotnych zmian, zawsze jesteście Państwo informowani o ewentualnych dodatkowych kosztach
 • Każde urządzenie pozostawione w naszym serwisie posiada swój unikatowy numer magazynowy. Zawsze jesteśmy w stanie sprawdzić kto, co i kiedy w danym urządzeniu naprawiał.
 • Serwisanci są mobilni, wystarczy zadzwonić i przyjedziemy do Państwa. Część dojazdów jest bezpłatna, więc tym bardziej zachęcamy do skorzystania z tej formy usług.
 • Nasz serwis istnieje kilkanaście lat i jednocześnie obsługuje kilkadziesiąt firm w ramach stałej obsługi. Dzięki temu otrzymują Państwo produkt wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Zakres usług jest szeroki, więc zachęcamy do kontaktu w przypadku innych zleceń oraz dodatkowych szczegółów.

 

Pokonaj wirusy

Jesteś w stanie skutecznie się przed nimi chronić.

 • Aktualizuj oprogramowanie.
  Zarówno system operacyjny jak i programy innych firm.
 • Dobry program antywirusowy.
  Bezpłatne programy rzadko zapewniają skuteczną ochronę.
 • Aktualne sygnatury.
  Tylko aktualny program antywirusowy chroni komputer.
 • Uważaj co instalujesz.
  Wiele bezpłatnych aplikacji zawiera programy szpiegujące.

Więcej

Odzyskiwanie danych

Najważniejsze to zachować spokój po utracie danych.

Odzyskiwanie utraconych danych

Chaotyczne próby własnoręcznej naprawy mogą pogłębić problem.

Odzyskujemy dane z pamięci zewnętrznych, uszkodzonych dysków twardych oraz przypadkowo skasowane pliki.

 

Więcej

Budowa sieci

Projektujemy i konfigurujemy sieci komputerowe.

Projektowanie i budowa sieci Lan WiFi

Zależnie od potrzeb oferujemy sieci przewodowe, WiFi, jak i oparte o instalację elektryczną.

Kilka komputerów w domu to obecnie standard. Coraz częściej jednak chcemy podłączyć do Internetu telewizor, konsolę, czy też system kamer.

Więcej

Diagnostyka urządzeń - szczegóły.

Diagnostyka serwis komputerów i laptopów

Prace diagnostyczne wykonujemy zarówno u naszych klientów w terenie jak i na miejscu w serwisie stacjonarnym. Z uwagi na konieczność posiadania specjalistycznego wyposażenia, w terenie jesteśmy dokonać podstawowej diagnostyki, która wielokrotnie jest zupełnie wystarczająca. W przypadku całkowitego braku możliwości uruchomienia komputera lub też nietypowych awarii, zabieramy go na szczegółowe testy do serwisu stacjonarnego.

Usługi diagnostyczne wykonywane w ramach jednej naprawy, dla klientów indywidualnych są bezpłatne. W przypadku awarii, której naprawa okaże się nieopłacalna lub z jakiś innych przyczyn nie będzie realizowana w naszym serwisie, opłata za diagnozę zostanie naliczona. Jest to opłata niewielka, o której zostaniecie Państwo poinformowani przez serwisanta odbierającego urządzenie do naprawy.

Powrót

Drugie życie komputera - szczegóły.

Modernizacja komputerów i komis

Możesz zmodernizować u nas zarówno stare podzespoły, których nowsze odpowiedniki dobierzemy z używanych podzespołów, z naszych zasobów, lub też wymienić je na nowe. Na każdy używany podzespół udzielamy rękojmi. Podzespoły pozostawione w naszym serwisie, które potencjalnie możemy odsprzedać, obniżą cenę wymiany.

W większości domów znajdują się starsze komputery, które zostaną w najbliższym czasie wymienione na nowe, albo już zostały wymienione i teraz tylko zajmują miejsce. Podajemy poniżej kilka sposobów na zmianę takiego stanu rzeczy.

 • Starszy komputer może posłużyć innemu domownikowi.
  Jeden komputer to w większości domów przedmiot sporów o dostęp do niego. Zamiast toczyć boje, można komputer wyczyścić, ponownie wgrać oprogramowanie, zmodernizować i dalej z powodzeniem używać.
  Taki komputer z powodzeniem będzie służyć osobie, która chce korzystać z dostępu do Internetu bez konieczności grania w nowoczesne gry.
 • Podaruj komputer znajomemu.
  Niektórzy z pewnością znajdą wśród znajomych osoby, które z otwartymi rękoma przyjmą taki podarunek. Warto jednak taki komputer wcześniej wyczyścić i ponownie zainstalować oprogramowanie.
 • Wymień stary komputer na nowy za dopłatą.
  Podzespoły, które potencjalnie można wykorzystać przetestujemy i wycenimy zgodnie z ich wartością. Za nowe zapłacisz jedynie różnicę.
 • Zezłomuj stare urządzenie.
  Pamiętaj, że komputera nie powinno się wyrzucać do śmietnika ze względy na ochronę środowiska, które już i tak jest wystarczająco zanieczyszczone.

Wszystkie modernizacje i instalacje możesz dokonać w naszym serwisie. Przyjmujemy też stare komputery i oddajemy do wyspecjalizowanych firm recyklingowych.

Powrót

Serwis sprzętu - szczegóły.

Naprawa komputerów i dojazdy do klienta

Wykonujemy naprawy zarówno w terenie jak i na miejscu w siedzibie naszej firmy.

Klienci indywidualni dodatkowo otrzymują rabat na wszystkie rodzaje usług oraz tańsze lub nawet bezpłatne dojazdy.

Odpowiednie zaplecze serwisu pozwala nam na szybkie zdiagnozowanie usterki i naprawę/wymianę uszkodzonych podzespołów.

W ramach każdej usługi związanej z naprawą komputera stacjonarnego lub notebooka, dzięki wypracowanym standardom i procedurom wykonujemy podstawowe czynności (takie jak wymiana pasty termoprzewodzącej na procesorze, oczyszczenie wnętrza sprężonym powietrzem, testy dysku twardego oraz pamięci RAM) w ramach jednej usługi bez dodatkowych kosztów.

Dzięki doświadczonemu personelowi jesteśmy w stanie poradzić sobie z niemalże każdą awarią. W naszym serwisie naprawiamy:

- notebooki; m.in.wymiana uszkodzonych mostków, naprawa układów graficznych, naprawa układów zasilania, reballing kart graficznych, wymiana uszkodzonych matryc, wymiana klawiatur, oczyszczenie układów po zalaniu cieczą, wymiana gniazd zewnętrznych (zasilania, USB, słuchawkowe)
- komputery stacjonarne; m.in. pełna diagnostyka, wymiana uszkodzonych podzespołów, wymiana kondensatorów w płytach głównych
- drukarki; m.in. wymiana rolek, naprawa podajników papieru, resetowanie materiałów ekspoalacyjnych
- monitory;
- serwery;

W wewnętrznym programie serwisowym dla każdego przyjętego sprzętu nadajemy niepowtarzalny kod kreskowy, dzięki któremu w dowolnym momencie jesteśmy w stanie sprawdzić historię serwisową. Pozwala to w późniejszym czasie na przyspieszenie naprawy.

Pozostawiając sprzęt w naszym serwisie każdy klient ma gwarancję że dzięki wykonanej przez nas kopii bezpieczeństwa jego dane nie zostaną utracone, ani tym bardziej nie trafią w niepowołane ręce.

 

Powrót

Pokonaj wirusy - szczegóły.

Tanie i skuteczne oprogramowanie antywirusowe

Wielu klientów uważa że bezpiecznie korzysta z dostępu do Internetu i program antywirusowy nie jest mu potrzebny! Z doświadczenia wiemy jednak że wystarczy tak naprawdę chwila nieuwagi i bez naszej wiedzy wkrada się niechciane oprogramowanie.

Niepokój pojawia się dopiero w momencie gdy nie możemy normalnie korzystać z komputera. Wyskakujące niechciane okienka, dziwna strona startowa której nie można zmienić, komunikat z „POLICJI” o konieczności zapłacenia kilkuset złotowej grzywny za odblokowanie komputera, fałszywy antywirus uruchamiający skanowanie podczas włączania systemu… To tylko część z tych najbardziej popularnych wirusów, które krążą w Internecie. A pamiętać należy że większość szkodliwego oprogramowania działa w tle nie dając użytkownikowi żadnych wyraźnych sygnałów że system operacyjny jest zainfekowany.

Najłatwiejszym sposobem, aby uniknąć problemów z wirusami jest postępowanie według zasad z początku artykuły. Co jednak gdy już nasz komputer jest zainfekowany?

Najważniejsze to dokładnie przeskanować system operacyjny dobrym programem antywirusowym. Aby wykonać to poprawnie to w naszym serwisie przygotowaliśmy specjalne stanowisko, na którym zainstalowane jest oprogramowanie firmy GData – bardzo skutecznego i najlepszego na rynku programu antywirusowego.

Podczas takiego skanowania odłączony dysk klienta od macierzystego komputera jest dogłębnie skanowany i analizowany pod kątem występowania zainfekowanych plików. Pozwala to odszukać wszystkie zagrożone pliki i skutecznie usunąć je z dysku lub przenieść do kwarantanny.

Kilka lat pracy z oprogramowaniem firmy GData zaowocowało podjęciem stałego partnerstwa. Dzięki temu jako firma mamy dostęp do najnowszych wersji oprogramowania oraz dostęp do zaawansowanej pomocy technicznej w przypadku napotkanych problemów. A dla naszych stałych klientów rabaty i promocje na odnowienia licencji programów antywirusowych.

Zachęcamy do za zakupu oprogramowania antywirusowego GData.

Powrót

Odzyskiwanie danych - szczegóły.

Odzyskiwanie przypadkowo skasowanych plików

Wielu z naszych klientów, którzy ceny „profesjonalnego” odzyskiwania danych znają z Internetu często zastanawia się czy na przykład jeszcze raz nie pojechać na wycieczkę do Hiszpanii lub czy nie zacząć pisać pracy magisterskiej od nowa. W wielu tego typu przypadkach na szczęście urządzenie przechowujące dane nie jest aż tak bardzo uszkodzone, aby nie można było „odzyskać” danych w czasie zwykłej godziny serwisowej. Wówczas koszt takiej usługi uzależniony jest od wielkości dysku i czasu „odzyskiwania” danych (ok 2 godziny). W innych przypadkach kosztorys ustalany jest indywidualnie zależnie od przyczyny uszkodzenia nośnika.

Po odzyskaniu danych gwarantujemy poufność.

 

Powrót

Budowa sieci - szczegóły.

Sieci Lan i WiFi dla domu

Wykonujemy instalacje przewodowe jak i bezprzewodowe u prywatnych klientów. Posiadamy zakończone instalacje wzmacniające sygnał GSM (w tym Internetu) w lokalizacjach oddalonych od nadajników jak ogródki działkowe, domki wypoczynkowe w podmiejskich miejscowościach. W takich przypadkach prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

 

Powrót

1000 znaków pozostało
Dodaj pliki