serwis nowosci rozwoj obsluga insert chmura
preload image preload image

Kilkunastoletnie doświadczenie w naprawie komputerów i oprogramowania.

Projektowanie i wdrażanie rozwiązań dla firm.

Wdrażamy gotowe rozwiązania i piszemy własne rozszerzenia.

Innowacyjny system opieki serwisowej i dokumentacji.

Migracja do chmury prosta, szybka i bezpieczna.

an image

Olimpiada w Londynie to najlepsza okazja, aby pochwalić się znajomością z podwójnym medalistą Igrzysk Olimpijskich w kajakarstwie Dariuszem Białkowskim. Oto co Darek miał nam do powiedzenia na temat swojej pasji i współpracy z naszą firmą.

"Niewiele osób wie, że jedną z moich pasji są komputery. O tym jak na zgrupowaniach konfigurowałem sieć komputerową, żebyśmy razem z innymi reprezentantami mogli łączyć nasze komputery, głównie do rozrywki po ciężkim treningu. O tym jak rozbudowywałem sprzęt i instalowałem systemy, można by napisać pokaźne opowiadanie. Te zainteresowania pewnego dnia zaprowadziły mnie do pobliskiej firmy PS Komputer. Ciekawe osoby, z którymi mogłem dzielić swoje zainteresowania i czasami korzystać z ich doświadczenia, powodowały, że coraz częściej się spotykaliśmy. Po pewnym czasie dołączyłem do teamu serwisantów i przez około pół roku wspólnie pracowaliśmy. Był to dobrze spędzony czas, w którym miałem okazję pracować z najlepszymi fachowcami z branży IT, zgłębiać tajniki serwisu.

Teraz znowu zajmuję się sportem, ale z chłopakami z PS Komputer mam bardzo dobry kontakt, zarówno prywatny jak i zawodowy, w moim biurze często korzystamy z fachowej pomocy PS Komputer. Chłopacy wychodzą z założenia żeby coś robić dobrze w życiu, trzeba nie tylko wykonywać powierzone zadania, ale przede wszystkim pasjonować się tym i stale doskonalić. Tacy właśnie są serwisanci tej firmy. To profesjonaliści i dlatego zachęcam do korzystania z ich usług."

 

Dariusz Białkowski

1000 znaków pozostało
Dodaj pliki