Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Produkty firmy Insert dla Twojego biznesu

Firma InsERT działająca na rynku od 25 lat tworzy programy dla małych i średnich firm. W swojej ofercie mają produkty do obsługi sprzedaży, księgowości, finansów, kadr i płac, aplikacje do prowadzenie e-sklepu czy fakturowania online, a także kompleksowy system ERP. 

InsERT jest największym pod względem liczby sprzedanych licencji producentem oprogramowania w Polsce. 

Zakup

Jako partnerzy firmy Insert oferujemy sprzedaż oprogramowania w naszym sklepie stacjonarnym, czy także na naszej stronie internetowej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu związanemu z wdrażaniem produktów Insert w Bydgoszczy, pomożemy podczas zakupów nowych licencji do firmy, rozszerzeniu obecnych licencji czy przeniesieniu się z lini GT do wersji nexo.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Serwis

Potrzebujesz pomocy przy oprogramowaniu Insert? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci w rozwiązaniu problemu. Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem wdrażaniu produktów Insert w Bydgoszczy pomoże Ci w rozwoju Twojej firmy.

Oferujemy wdrażanie, szkolenia oraz serwis comiesięczny w firmach. Jest możliwość z skorzystania z pojedynczej usługi, jak i podpisania z nami umowy o serwis comiesięczny.

Dzięki podpisaniu z nami umowy, zyskują Państwo korzystniejsze stawki godzinowe, pomoc zdalną, telefoniczną, czy pomoc bezpośrednio u Państwa w firmie.

Obsługujemy kilkadziesiąt firm na terenie Bydgoszczy od małych firm kilku osobowych po firmy produkcyjne.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szerzej naszej oferty dla firm.

Witryna stworzona na platformie