Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

PS Komputer

Firma powstała w 2002 roku i od tego roku prężnie działa na rynku Bydgoskim. Te lata pozwoli nam zdobyć bardzo dobre doświadczenie, które przydaje się nam przy obsłudze klientów. Przekłada się to na jakość oferowanych u nas usług, a co za tym idzie grono zadowolonych i stałych klientów powiększa się. Nasze usługi obejmują głównie obsługę informatyczną firm oraz instytucji i oferujemy naprawę komputerów. Także posiadamy szeroki wachlarz usług dla firm, jak i dla klientów indywidualnych.
Z wielkim zaangażowaniem wykonujemy powierzone nam zadania, ponieważ firmę tworzy zespół pozytywnie nakręconych ludzi, którzy lubią to co robią. Naszą pasją jest świat informatyki, z którego czerpiemy garściami wiedzę.

Jeżeli szukasz informatycznego wsparcia dla swojej firmy, czy interesują Cię usługi serwisowe dla klientów indywidualnych to dobrze trafiłeś.

Witryna stworzona na platformie