Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów poszerzamy naszą ofertę skierowaną do szkół w zakresie pracy zdalnej

Jako firma PS Komputer istniejemy na rynku od 2002 roku i zajmujemy się głównie obsługą firm. W ostatnich latach zakres prac obejmował m.in. technologie chmurowe, w tym Office 365. Posiadamy wiedzę i doświadczenie zarówno we wdrażaniu pakietu Office 365 jak i szkoleniu personelu. Obecny system edukacji uczniów opiera się na nauce zdalnej, wysłaniu przez dziennik elektroniczny zadań do wykonania. Pierwsze wdrożenia zostały już przeprowadzone kilku szkołach. Nauczyciele zaczęli już pierwsze zajęcia zdalne w dniu 23.03.2020.

Proces ten nie jest trudny. W każdej szkole kilku wskazanych przez dyrekcję nauczycieli otrzymuje szkolenie polegające na objaśnieniu zasady pracy zdalnej. Po takim przeszkoleniu, nauczyciele ci posiadają wystarczające kompetencje aby pomóc pozostałym przygotować swoje komputery do głównego szkolenia.

Szkolenie przygotowane zostało w sposób prosty w odbiorze na slajdach które zawierają informację na temat zasad działania poszczególnych aplikacji pod kontem nauczania, pracy z uczniami, tworzenia testów czy komunikacji z rodzicami. Podczas szkolenia pokażemy na przykładach zastosowanie powyższych aplikacji.

Niezależnie od obecnej sytuacji, wiedza ta jest uniwersalna i z pewnością przyda się w przyszłości. Szkolenie może być nagrywane, o ile nie mają państwo przeciwwskazań oraz udostępnione państwu za darmo. Podczas szkolenia odpowiadamy na wszystkie zadawane pytania na bieżąco oraz wyjaśniamy niezrozumiałą nomenklaturę.

Jeżeli chodzi o koszty, to pakiet Office 365 dla szkół jest darmowy. Trzeba go jednak uruchomić w Microsoft i to może chwilkę potrwać. Potrzebujemy przybliżoną liczbę nauczycieli i uczniów przy zakładaniu subskrypcji. Część szkół ma już ten pakiet włączony i zwyczajnie nauczyciele muszą się tylko nauczyć korzystania. Godzina pracy osoby prowadzącej szkolenie wynosi cennikowo 180 zł netto, ale dla szkół na ten moment jest to 120 zł netto. Szkolenie powinno zamknąć się w 2 – 3 godziny. Zainteresowanie jest duże, więc może zdarzyć się sytuacja, że będziemy łączyć kilka szkół w jedno szkolenie. 

Jeżeli są państwo zainteresowani szkoleniem dla państwa pracowników zachęcamy do kontaktu:

e-mail: [email protected]

tel.: 509-054-718

Witryna stworzona na platformie